بهترين شطرنجباز ماه

خانه

 

 

بهترین شطنجباز ماه!

سایت رخ در رخ بنا دارد از این پس با رای گیری خوانندگان خود بهترین شطرنجباز ایرانی را در هر ماه انتخاب کند. از همه مراجعه کنندگان به سایت رخ در رخ دعوت می کنیم در این نظر سنجی شرکت کنند و با ارسال email یکی از شطرنجبازان کشورمان را که در ماه گذشته بهترین عملکرد را داشته، معرفی کنند.

انتخاب بهترین شطرنجباز مرداد


3/6/84 - استقبال خوب شطرنج دوستان از این نظرخواهی ما را بر آن داشت که این کار را در ماههای آینده نیز ادامه دهیم و اکنون نظر خواهی برای انتخاب بهترین شطرنجباز مرداد ماه را آغاز کرده ایم.

سایت رخ در رخ 4 شطرنجباز را به عنوان کاندیدای بهترین شطرنجباز در مرداد ماه معرفی می کند. شما می توانید با ارسال email به آدرس info@rokhdarrokh.com از میان این شطرنجبازان یا هر بازیکن دیگری که به نظرتان بهترین عملکرد را در مرداد ماه گذشته داشتند برگزینید و معرفی کنید. لطفاً علت انتخاب شطرنجباز برتر را نیز ذکر کنید.

کاندیداهای برترین شطرنجباز مرداد:

-         میترا حجاری پور: نفر هفتم مسابقات قهرمانی جهان در رده زیر 12 سال، بلفور فرانسه

-         مرتضی دربان: نفر اول مسابقات نيمه نهای قهرمانی کشور

-    همایون توفیقی: کسب عنوان بیست و دوم در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان با عملکرد ریتینگ 2434، بلفور فرانسه

-         احسان قائم مقامی: نفر سوم مسابقات بین المللی درسن آلمان

 

 

الشن مرادی بهترین شطرنجباز تیر 1384

3/6/84 - در پی نظر خواهی برای انتخاب بهترین شطرنجباز تیر ماه از نگاه مراجعه کنندگان به سایت رخ در رخ، استا بزرگ الشن مرادی ابدی با کسب بیشترین رای به عنوان بهترین شطرنجباز تیر ماه انتخاب شد.

 

بهترین شطرنجباز تیر

باآنکه 22 روز از پایان تیر ماه می گذرد، اما انتخاب بهترین شطرنجباز را از ماه تیر شروع می کنیم. سایت رخ در رخ سه شطرنجباز را به عنوان کاندیدای بهترین شطرنجباز در تیر ماه معرفی می کند. شما می توانید با ارسال email از میان این شطرنجبازان یا هر بازیکن دیگری که به نظرتان بهترین عملکرد را در تیر ماه گذشته داشتند برگزینید و معرفی کنید. لطفاً علت انتخاب شطرنجباز برتر را نیز ذکر کنید.

کاندیداهای بهترین شطرنجباز تیر ماه:

-         محمد میران خادمی: نایب قهرمان مسابقات آزاد نوجوانان دوبی

-         آرش اکبری نیا: قهرمان جشنواره قهرمانی کشور با کسب 10.5 امتیاز از 11 بازی

-         الشن مرادی: کسب عنوان یازدهم در مسابقات آزاد پاریس با عملکرد ریتینگ 2604